Чому ТОІ ТОІ?

Тому що в ТОІ ТОІ тільки кваліфіковані водії-оператори обслуговують туалетні кабіни (МТК). Ми дорожимо нашими клієнтами, а за хорошу роботу вони дорожать нами.

ТОІ ТОІ має 15-річний досвід роботи в Україні та 30-річний досвід роботи в Європі. Тільки ми адаптували європейські стандарти до українського ринку.

Скільки туалетних кабін потрібно орендувати?

Приклад необхідної кількості туалетних кабінт (МТК) в залежності від періодичності надання сервісу (чистки біотуалета) і кількості людей які ним користуються наведені у таблиці:

Обслуговування
один раз на тиждень
Обслуговування
два рази в тиждень
1 — 15
15 — 30
30 — 45
45 — 60
60 — 75
75 — 90

Яка повинна бути мінімальна частота сервісних обслуговувань?

Рекомендована мінімальна частота сервісного обслуговування біотуалетів — один раз в тиждень згідно європейських стандартів.

При невеликій кількості користувачів та наявності спеціальних дезодоруючих речовин і виконанні інших умов, можлива організація сервісного обслуговування з частотою меншою одного разу в тиждень.

Чи замерзають біокабіни (МТК) зимою?

Наш досвід і практика показали, що при температурі −20 ºС, промерзне будь-яка біо туалетна кабінка. Стосовно цієї ситуації було багато дискусій, дослідів, про те очевидно одне: якщо періодичність обслуговувань біотуалета складає 1 раз в тиждень (чи менше) то кабіна обов’язково замерзне. Тому рекомендуємо в період зимового сезону замовляти сервісне обслуговування з періодичністю мінімум 2 рази в тиждень.

Хто організовує і оплачує перевезення мобільної туалетної кабіни з одного об’єкту на інший?

Перевезення туалетної кабіни клієнтів ТОІ ТОІ з одного об’єкту на інший проводиться нашим транспортним засобом за ваші кошти.

ОФОРМИТИ
ЗАМОВЛЕННЯ

Дякуємо за замовлення
Ми вам зателефонуємо
Не вдалося відправити лист, спробуйте ще раз.
Або зв’яжіться з нами через пошту toitoi@toitoi.com.ua або телефоном 0 800 404 404 (дзвінок безкоштовний по Україні).
ваш браузер устарел!

пожалуйста, скачайте новую версию браузера, чтобы просматривать сайтскачать

×